Фото: Геце пак по старо… Овој пат со „Најк“ патики…

На Марио Геце очигледно не му доаѓа памет, а можеби и има корист од тоа, којзнае, само тој лично знае зошто ова го прави, па откако германскиот бундеслигаш Баерн Минхен парично го казни поради тоа што овој дојде на промоцијата со маичка „Најк“, а клубот има договор со „Адидас“, овој пат Марио Геце дојде со патики „Најк“.На Марио Геце очигледно не му доаѓа памет, а можеби и има корист од тоа, којзнае, само тој лично знае зошто ова го пра

Пронајдете не на следниве мрежи: