Фото: Градникот одамна го извади од употреба, а сега и гаќичките почнаа да и пречат…

Најславната стралета Ким Кардашиан по викендот поминат во Мексико се врати во родниот Лос Анџелес.
Иако кога се патува најчесто се облекува

Пронајдете не на следниве мрежи: