Фото: Хајди што е со фустанов? МОДНИ КАТАСТРОФИ на доделувањето на Оскарите!

Loading...

Синоќа се одржа 88 доделување на престижните филмски награди Оскар. КОНЕЧНО: Лео доби Оскар, а со говорот ја расплака Кејт Винслет

loading...
Loading...