Фото: Хамилтон „жив ќе се изеде“: Никол Шерзингер провоцира полугола

Славната пејачка Никол Шерзингер неодамна ја прекина долгогодишната врска со возачот на Ф1 Луис Хамилтон, но сепак не се повлече од јавноста.

Пронајдете не на следниве мрежи: