Фото: Хурем ги исече вените???

Loading...

Во крв целата во бела ноќница, со завој на рацете-актерката на смрт ги преплаши обожавателите. Малкумина сфатија дека станува збор за костим наменет за „ноќта на вештерките“.Популарната Мерјем Узерли на нас добро позната како Хурем, ги изненади своите фанови со својата фотографија на Фејсбук.
Имено, на фотографијата е облеана во крв и има завои на рацете.
Но, без грижа таа не ги исекла вените- ова е само една шега по повод „ноќта на вештерките“.Популарната Мерјем Узерли на нас добро позната како Хурем, ги изненади своите фанови со својата фотографија на Фејсбук.
Им

loading...
Loading...