Фото: И Обама и Ријана го поддржуваат Даниел Кајмакоски!

Loading...

Поддршки на Твитер за Даниел Кајмакоски… кои имаат за цел да ве насмеат!По  „твитот“ на Канје Вест во кој  му ја дава целосната поддршка на Даниел Кајмакоски, познатите личности кои се на Твитер заедницата не престануваат да го фалат и поддржуваат нашиот Даниел.
Веднаш по Канје Вест се огласи и Барак Обама, а по него и Ријана која напиша дека сака да има дете од него.
По  „

loading...
Loading...