Фото: Има само 16 години, а веќе покажа повеќе од што требаше!

Loading...

Можеби се надевавме дека најмалата сестра од семејството Кардашијан, Кајли Џенер која има само 16 години, нема да го следи примерот на своите сестри и нема да се разголе. Сепак Кајли позираше во провокативно бело, кратко фустанче, кое буквално не можеше да и ги покрие дури и најинтимните делови. 
Таа сакајќи да ја прикаже својата убавина и сексипилност иако е само тинејџерка, сепак свооите обожаватели ги задоволи и со нешто повеќе. 
Многумина го осудуваат семејството Кардашијан дека го впушта и најмладиот член од ќерките на Крис, во водите на шоубизнисот и дека се разголува само поради пари, а има само 16 години. 
Како и да е младата Кајли ја има целата поддршка од своето семејство да прави што сака во светот на шоубизнисот, па останува да видиме што е следно што ќе ни го понуди оваа млада тинејџерка. Сепак Кајли позираше во провокативно бело, кратко фустанче, кое буквално не можеше да и ги покрие дури и најинтимните делови. 
Таа сак

loading...
Loading...