Фото: Избегната голема несреќа при снимање на музички спот во Маврово

Loading...

Екипа од Австралиската Телевизија ИНТВ заглави во петокот во Маврово додека се снимало спот за Австралиска пејачка, пренесува ТВ Орбис.
Во

loading...
Loading...