Фото: Јохан и Соња Тарчуловски го кажаа судбоносното „Да“ пред Бога!

Соња и Јохан Тарчуловски тајно се венчаа во Бигорскиот Манастир. На веселбата присутни биле само најблиските.

Пронајдете не на следниве мрежи: