Фото: Како Емина му го честиташе роденденот на Мустафа Сандал?!

Loading...

Поп ѕвездата Емина Јаховиќ му го честиташе роденденот на својот сопруг пред јавноста.Турскиот пејач Мустафа Сандал денес го слави 44-тиот роденден, а првата честитка му ја испрати неговата сопруга Емина Каховиќ-Сандал.
– Среќен роденден на мојата љубов, таткото на моите деца и чуварот на моето срце – напиша Емина на Фејсбук покрај заедничката слика на брачниот пар.
Познатиот пар задутре ќе ја прослави шестгодишнината од бракот.

Дека тие двајца се како заљубени гулапчиња можете да погледнете на следниот линкТурскиот пејач Мустафа Сандал денес го слави 44-тиот роденден, а првата честитка му ја испрати неговата сопруга Емина Каховиќ-Сандал.
– Сре

loading...
Loading...