Фото: Како изгледа Бијонсе без грам шминка?

Loading...

Популарната пејачка Бијонсе на Инстраграм објавила фотографии на кои е без грам шминка.„Совршено- Бог те направил прекрасна“, „ О, боже мој“- ова се некои од кометарите на нејзините најголеми фанови на друштвените мрежи.

Пејачката позирала во креветот со затворени очи и раката преку чело не симнувајќи ја насмевката од своето лице и како гледа во камерата со разбушавена коса преку очите.
„Совршено- Бог те направил прекрасна“, „ О, боже мој“- ова се некои од кометарите на нејзините најголеми фанови на друштвен

loading...
Loading...