Фото: Како изгледа Мајли Сајрус без шминка?

Loading...

Мајли Сајрус на својот Инстаграм профил прикачи фотографија на која нема ниту грам шминка.Мајли Сајрус оваа година го издаде својот 4-ти студиски албум и го размрда светот со песната Wrecking Ball.
Но, 21-годишната пејачка одлучи да го прескокне доделувањето на Греми наградите и да остане дома да ја игра играта „Гитара херој“. Таа на својот Инстаграм профил прикачи фотографија на која нема ниту грам шминка.

Како ви се допаѓа?Мајли Сајрус оваа година го издаде својот 4-ти студиски албум и го размрда светот со песната Wrecking Ball.
Но, 21-годишната пејачка одлучи

loading...
Loading...