ФОТО: Како изгледале славните кога прв пат зачекориле на Оскарите, а како изгледаат денес!

Loading...

Леонардо ди Каприо, Кејт Винслет, Анџелина Џоли, Џон Траволта, Бенисио дел Торо, Бред Пит и многу други… Погледнете како изгледале тие во младост

loading...
Loading...