Фото: Како изгледаше Дац како студент?

Сите го познаваме нашито актер Драган Спасов – Дац.
Но, можеби малкумина од нас, знаат како тој изгледаше додека беше студент на Драмскиот факултет.
Според фотографијата дали ова ви личи на Дац или годините сепак си го прават своето и се резултат на огромна транфромација?
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
Сите го познаваме нашито актер Драган Спасов – Дац.
Но, можеби малкумина од нас,

Пронајдете не на следниве мрежи: