фото: Kако славеше Јелена Карлеуша?

Loading...

Како и секогаш најде оргинален начин на своите многубројни фанови да им го честита Денот на вљубените. Позирајќи во црвено тесно фустанче кое го оформува нејзиниот совршен задник. Така секси Карлеуша успеа да направи хаос на Фејсбук, порачувајќи им на фановите да бидат во црвено, во љубов и радост.  Вечерта ја поминала со вино, песна  и своите фанови на настап во Тузла. 

извор:poznati.infoКако и секогаш најде оргинален начин на своите многубројни фанови да им го честита Денот на вљубените. Позирајќи во цр

loading...