Фото: Како ви се допаѓа новиот изглед на Ким Кардашијан?

Loading...

Како повеќе ви се допаѓа?„Добро е што можам за еден ден да ја сменам бојата на косата. Мислам дека русата боја ми стои убаво само кога сум нашминкана, за разлика од темната која веќе ми недостасува“, изјави таа додека уште беше русокоса.

Во коментар под сликата која ја постави на Инстаграм, старлетата напиша:
„Се вратив. Ја обожувам оваа боја“

Како повеќе ви се допаѓа?
 „Добро е што можам за еден ден да ја сменам бојата на косата. Мислам дека русата боја ми стои убаво само кога сум нашминкана, за разлика од т

loading...
Loading...