Фото: Кардашијан е „уловена“ од папараците, за прв пат по породувањето

Loading...

Познатата Ким Кардашијан е „уловена“ од папараците за прв пат откако се породи.Познатата Ким Кардашијан е „уловена“ од папараците за прв пат откако се породи.
Риалити ѕвездата заедно со својот дечко Кање Вест и дадилката, биле со ќеркичката Норт Вест во посета на доктор.
Погледнете ја фотографијата на ТЗМ.МКПознатата Ким Кардашијан е „уловена“ од папараците за прв пат откако се породи.
Риалити ѕвездата заедно со својот дечко Кање Ве

loading...
Loading...