Фото: Карлеуша јаде грав со лук во Версаче чинија!

Loading...

„Ручек! Не иде грав без лук, зар не?“ – напиша пејачката на нејзиниот Фејсбук профил.Карлеуша одлучи да јаде од чинијата на компанијата Версаче.
На денешното мени имаше грав со лук, притоа прикачувајќи фотографија од нејзиниот ручек, на една од социјалните мрежи.
 Карлеуша одлучи да јаде од чинијата на компанијата Версаче.
На денешното мени имаше грав со лук, притоа прикачувајќи фотографија од нејзини

loading...
Loading...