Фото: Карлеуша остана само по гаќички!

Loading...

– Нeloo world – напиша таа под фотографијата која ја прикачи на ИнстаграмСо прекриени гради а разголени нозе Јелена Карлеуша направи една „селфи“ фотка и го поздрави цел свет.
– Нeloo world – напиша таа под фотографијата која ја прикачи на Инстаграм.
До сега во главно на социјалните мрежи пејачката го покажуваше својот стајлинг, на кој е облечена целосно, па не интересира која била нејзината инспирација денес, кога реши да остане по гаќички?

 
Со прекриени гради а разголени нозе Јелена Карлеуша направи една „селфи“ фотка и го поздрави цел свет.
– Нeloo world – на

loading...
Loading...