Фотo Каролин Флек покажа повеќе од вообичаеното

Популарната водителка од Англија Каролин Флек, позната како водителка во „The Xtra Factor“, одлучи малку да се опушти пред своите обожаватели.
Таа за промена објави малку послободно издание од себеси, во какво не сме имале прилика да ја видиме претходно, а има и што да видиме.
 
„ Уживам. Дома.“, напишала Керолин под фотографијата, а многумина, особено нејзините обожаватели се сложуваат дека треба многу почесто да ја гледаме токму во ова издание.
 
Се сложувате?
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 

Пронајдете не на следниве мрежи: