Фото: Ќе се изненадите: Еве како изгледа Северина без шминка!

Loading...

Северина изненадува… по венчавката во Лас Вегас на Тони Цетински и неговата сопруга Дубравка, тие направија забава за сите нивни пријатели, меѓу кои беше и Северина, кумата на младоженецот.Со дискретна шминка, сосема природна Севе секако блескаше на забавата. Погледнете…

Со дискретна шминка, сосема природна Севе секако блескаше на забавата. Погледнете…

loading...
Loading...