Фото: Ќе се шокирате- Емина без шминка пред вечерашното лајв шоу!

Loading...

Емина знае да изненади. Секогаш „скоцкана“ од глава до пети ја освојуваше сцената на сите досегашни шоуа на Х фактор. Но, денес реши да ја покаже својата „убавина“ без шминка.Таа на својот Фејсбук профил објави фотографија од нејзиниот природен изглед..
Погледнете…

 

 Таа на својот Фејсбук профил објави фотографија од нејзиниот природен изглед..
Погледнете…

 

loading...
Loading...