Фото: Ќе се жени синот на Цеца! Погледнете ја новата Г-ѓа Ражњатовиќ!

Loading...

Синот на познатата српска дива Светлана Цеца Ражнатовиќ се вери со својата девојка.18-годишниот Вељко Ражнатовиќ со веренички прстен, на својата сакана и дал и писмо кое таа со задоволство го прифатила, пренесува српскиот Пулс.
Парот е заедно нешто повеќе од еден месец, а синот на Цеца неодамна призна и дека е многу заљубен.

Цеца се уште се нема изјаснето за тоа што нејзиниот син ја побарал раката на својата сакана.
 18-годишниот Вељко Ражнатовиќ со веренички прстен, на својата сакана и дал и писмо кое таа со задоволство го прифатила, пренесува српскиот Пулс.

loading...
Loading...