Фото: Ќе ви ја „заголицка фантазијата“: Дали Билјана заборави да облече гаќички?!

Згодната Билјана постојано објавува провокативни фотографии на својот Фејсбук профил, а овојпат ги заскокотка обожавателите.Таа потсети на фотографија од пред неколку години на која лежи на кожен кревет, а дискутабилно е дали носи долна облека.
Едно е сигурно, Билјана Стоиловска е една од ретките моделки која не се плаши да се разголи пред камерата, а има и зошто.
Таа е една од најзгодните и најпровокативни моделки во земјава.
Погледнете на следната страна:

 
Таа потсети на фотографија од пред неколку години на која лежи на кожен кревет, а дискутабилно е дали носи долна облека.
Едно е сигурн

Пронајдете не на следниве мрежи: