Фото: Кели Брок ја претстави колекцијата на долна облека за Свети Валентин

Loading...

Инспирирана од Денот на вљубените, моделот со заводливи облини, Кели Брок, ја претстави својата колекција на долна облека.
Таа, веќе долго

loading...
Loading...