Фото: Ќерката на Цеца во друштво на близнакот од „Големиот Брат“

Loading...

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк дивата Светлана Цеца Ражњатовиќ, се дружи со учесникот на неодамна завршеното реално шоу „Големиот брат“.
Се работи за Жељко Стојановиќ, еден од близнаците од Франција.
Познато е колку му беше тешко што по завршувањето на шоуто мораше да се врати во Франција, но сега е повторно во Белград и времето го поминува со квалитетно друштво.
Анастасија ја поставила оваа слика на Фејсбук на која таа позира со близнакот.
Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк дивата Светлана Цеца Ражњатовиќ, се дружи со учесникот на неодамна завршеното р

loading...
Loading...