Фото: Ќерката на Џаиќ со провокативна фотка во бикини!

Loading...

Ќерката на Драган Џаиќ – претседателот на „Црвена Ѕвезда“, манекенката Драгана Џаиќ  обајви фотографија од одморот во Црна Гора.Убавицата во бикини е сликана на лежалка покрај брегот на морето, а во прв план, на фотографијата, се нејзините гради.

А како изгледа Драгана во теретана, погледнете на следниов линк. Убавицата во бикини е сликана на лежалка покрај брегот на морето, а во прв план, на фотографијата, се нејзините гради.

loading...
Loading...