Фото: Кико сега има со кого да ја испроба ринглата!

Loading...

Кико- рингла ја покажа девојката на која со месеци и посветуваше љубовни статуси и песни. Фановите на прилепчанецот за неговата сограѓанка и девојка Ивана велат дека е голема среќничка, оти токму таа од големата конкуренција ја има можноста да поминува долго време во прегратките на некогашниот идол…
Како што пишува Вечер, доколку може да им се верува на чаршиските приказни, наводно двојката љубовната романса ја започнала неколку часови пред почетокот на новата година, а првиот чекор го направила Ивана.
“Тие долго време се познаваат оти живеат во ист град, но сепак по толку години собраа храброст да си ја признаат љубовта и да почнат врска”, изјави пријател близок на пејачот, кој не сакаше да открие повеќе детали.

Сеуште не е познато дали Кико ја пробал ринглата со новата девојка или, пак, машината за перење облека вклучена на центрифуга. Како и да е, се надеваме дека Тодороски нема да дојде до идеја да го руши рекордот од десет тури чисто за да има материјал за во следното интервју, пишува Вечер.
Слушнете ја песната за Кико-Рингла на следниот ЛИНК
Погледнете го домашното видео од спалната на Кико.Фановите на прилепчанецот за неговата сограѓанка и девојка Ивана велат дека е голема среќничка, оти токму таа од големата конкуренција ја има можно

loading...
Loading...