Фото: Ким Кардашијан имала дебели образи и буцкасто лице

Loading...

Старлетата Ким Кардашијан на Инстаграм објави фотографија на која таа и Никол имаат 13 и 12 годиниЗа старлетата Ким Кардашијан во последно време на големо пишуваат медиумите. Откако таа се пофали дека телото си го врати назад после бременоста, експертите за фотошоп открија која е нејзината тајна за таквиот изглед.
Овој пат познатата старлета Ким Кардашијан на Инстаграм објави фотографија на која таа и Никол имаат 13 и 12 години. Ким има дебели образи и буцкасто лице, додека Никол носи протеза.
Ќе можевте ли да ги препознаете?

За старлетата Ким Кардашијан во последно време на големо пишуваат медиумите. Откако таа се пофали дека

loading...
Loading...