Фото: Ким Кардашиjан се одмора на Миконос

Loading...

Најпознатата старлета Ким Кардашијан со своето семејство се одмара во нашето соседство. Поточно бремената Ким конечно пронајде време за себе, на грчкиот остров Миконос.

Со плетенки и во сосема опуштено издание папараците ја фатиле како ужива во прекрасна вила додека нејзините сестри уживале на брод со екипата која го снима нивното реално шоу.
Најпознатата старлета Ким Кардашијан со своето семејство се одмара во нашето соседство. Поточно бремената Ким конечно

loading...