Фото: Кој од македонските познати личности ги поседува овие „секси“ нозе?

Loading...

„Добро утро! Утринско кафе поглед на море, преубаво!“
Ова стои во описот на фотографијата која македонскиот шоумен ја прикачи на Фејсбук.

Да, убаво прочитавте, овие нозе не припаѓаат на ниту една дама…А сигурно веќе и погодивте за кого станува збор.

 

Кој друг ако не Боки 13„Добро утро! Утринско кафе поглед на море, преубаво!“
Ова стои во описот на фотографијата која македонскиот шоумен ја прикачи н

loading...
Loading...