Фото: Кој од нив е позгоден?

Џереми стана славен толкувајќи ја улогата на синот на Дејвид Хазелхоф, Хоби Бјукенон во серијата „Чувари на плажата“ од 1991 до 1999 година.Според тоа, воопшто не изненадува фактот што Џереми Џексон се чувствува како дома на плажата во Бора Бора, каде се наоѓа на одмор со неговата сопруга Лони Вилкинсон.
Tој покажа дека доста се променило од времето кога се снимаше серијата. Момчето на кое повеќето се сеќаваат, сега има 32 години, а припадничките на понежниот пол на плажата во Бора Бора ги импресионираше со своето мускулесто тело додека се забавуваше со неговата сопруга. Џереми и Лони се во брак од 2012 година.

Извор: kurir.mkСпоред тоа, воопшто не изненадува фактот што Џереми Џексон се чувствува како дома на плажата во Бора Бора, каде се нао

Пронајдете не на следниве мрежи: