Фото: Која е девојката која ги скара Анџелина Џоли и Бред Пит?

Loading...

Анџелина Џоли наводна му е лута на Бред Пит поради тоа што многу ја фали фали актерката Лупита Енјонг.Лупита игра во филмот „12 години ропство“ чиј продуцент е токму Пит. Тој бил воодушевен по нејзината номинација за Оскар.
-Лупита е посебна, преубава млада дама, изјавил Бред за неа
По доделувањето на наградите, Пит се вратил кај Анџелина, која според пишувањата на странските медиуми, му рекла дека неморал толку јавно да покаже колку таа му се допаѓа.
Погледнете како изгледа девојката која ги скара Анџелина и Бред:

Лупита игра во филмот „12 години ропство“ чиј продуцент е токму Пит. Тој бил воодушевен по нејзината номинација за Оскар.
-Лупи

loading...
Loading...