Фото: Која е оваа прекрасна убавица?

Оваа русинка плени со својот заводлив изглед и сексипил. Валерија Соколова овој пат на својот Фејсбук профил објави заводливи фотографии каде што покажува дека целосно се препушта на уживањето на плажа или покрај својот базен.
Таа овој викенд е видена на неколку плажи во Мајами, а на својот Фејсбук профил објави фотографии како ужива покрај својот базен и воопшто не и е грижа што се случува надвор.
Само за потсетување, Валерија Соколова е руски модел кој веќе некое време живее и работи во Мајами. Таа со фото-моделство се занимава од 2005-та година и секогаш кога ќе се појави на насловна страница, плени со својот сексипил и убавина.
Таа е во врска со професионален руски хокеј играч.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
Оваа русинка плени со својот заводлив изглед и сексипил. Валерија Соколова овој пат на својот Фејсбук профил објави за

Пронајдете не на следниве мрежи: