Фото: Лејди Гага го/ја поддржа Фифи на Твитер!

Loading...

Поп ѕвездата Лејди Гага преку својот профил на Твитер им упати поддршка на македонскиот учесник во музичкото шоу „Х – фактор“ – Филип Јаневски- Фифи и Мариела Џогани , кои заедно настапуваат под името „Х2О“.Поп ѕвездата Лејди Гага преку својот профил на Твитер им упати поддршка на македонскиот учесник во музичкото шоу „Х – фактор“ – Филип Јаневски- Фифи и  Мариела Џогани , кои заедно настапуваат под името „Х2О“.
Фифи и Маринела во првата полуфинална емисија на шоуто  ја пееја темата „Beautiful“ од Кристина Агилера  и успеаа да се пласираат во понатамошното натпреварување.
„Фифи и “Х20“ до победа! Само напред мали чудовишта“ – стои на профилот на Твитер на контроверзната поп-ѕвезда Лејди Гага.
Поп ѕвездата Лејди Гага преку својот профил на Твитер им упати поддршка на македонскиот учесник во музичкото шоу „Х – фактор“ – Филип Ј

loading...
Loading...