Фото: Лила поласкана – Го доби најубавиот комплимент до сега

Loading...

Лила доби еден од најубавите комплименти до сега.Водителката на популарното ТВ шоу „Се или нешто“ постојано добива комплименти на сметка на својот изглед од нејзините фанови.
Но овој пат Лила доби еден од најубавите комплименти до сега.
Погледнете за што станува збор:

Неодамна Лила „призна“ дека има момче, а на тоа некој љубоморен и разочаран фан откри дека Лила  „го тепала“ поранешното момче.Водителката на популарното ТВ шоу „Се или нешто“ постојано добива комплименти на сметка на својот изглед од нејзините фанови.
Н

loading...
Loading...