ФОТО: Луксузен пентхаус во Њујорк

Овој прекрасен пентхаус се наоѓа во Менхетн, гледајќи на Ист Ривер.
Модерниот пентхаус е со површина од 11.675 метри квадратни.
Лук

Пронајдете не на следниве мрежи: