Фото: Македонската фудбалска иднина на една фотографија

Давид Бабунски и Дориан Бабунски, во опрема на македонската фудбалска репрезентација.Фотографијава ја објави Дориан Бабунски на својот фејсбук профил и напиша…
„Во Скопје со брат ми Дориан Бабунски кој што е во У-21, честито легендо!“
Ние би им посакале со големи успеси да го носат националниот дрес, бидејќи тој дрес претставува светост и гордост за секој фудбалер. 
 Фотографијава ја објави Дориан Бабунски на својот фејсбук профил и напиша…
&bdq

Пронајдете не на следниве мрежи: