Фото: Меган Маркл за прв пат во јавност рамо до рамо со Кејт Мидлтон

Меган Маркл стана првата вереница во историјата на Британија, која присуствуваше на Божиќната миса со кралското семејство. Таа за прв пат се појави во јавност и стоеше рамо до рамо со Кејт Мидлтон.Таа за прв пат се појави во јавност и стоеше рамо до рамо со Кејт Мидлтон.

Пронајдете не на следниве мрежи: