Фото: Меси и Роналдо во „ФИНО ДРУШТВО“…

Лионел Меси се одлучи да биде дел од забавата во Лас Вегас на која домаќин беше легендарниот бразилски фудбалер Роналд

Пронајдете не на следниве мрежи: