Фото: Моќна фотосесија на Ханингтон Вајтли без долна облека

Британскиот супермодел Роузи Хантингтон Вајтли  изгледа прекрасно рекламирајќи панталони и костуми под кои не носи долна облека. Таа&nbsp

Пронајдете не на следниве мрежи: