Фото: Моника Белучи го честиташе Св Валентин

Loading...

Неодоливата италијанска актерка Моника Белучи која дефинитивно важи за една од најубавите жени на планетата, вчера вечерта го честиташе католичкиот празник Св. Валентин преку својот фејсбук профил.
Традиционално, како и сите други што го празнуваат овој празник, Моника беше облечена во црвена секси облека, која ги истакнуваше нејзините облини. Италијанката штедеше на зборови, пишувајќи само „Happy Valentine's Day“ – но затоа нејзината слика доволно открива.
Извор: facebookНеодоливата италијанска актерка Моника Белучи која дефинитивно важи за една од најубавите жени на планетата, вчера веч

loading...