Фото: На настап „МОРА“ да се соблече: Девојките ПОЛУДЕА по МУСКУЛИТЕ на Џастин Бибер

Loading...

Се појави како мало момченце во шоу бизнисот и за брзо време популарноста му удри во глава. Џастин Бибер со брзина на светлината стана омилен меѓу

loading...
Loading...