Фото: На задникот го истетовирал Мареј со пехарот од Вимблдон

И тоа се случува посебно кај големите спортски фанатици кои не бираат начин и средства како да го искажат во јавноста својот фанатизам кон нивните спортски херои, па така во јавноста излезе една интересна слика, замислете, еден шкотски фан на Енди Мареј на својот задник го истетовирал освојувачот на овогодинешниот Вимблдон.
И тоа се случува посебно кај големите спортски фанатици кои не бираат начин и средства како да го искажат во јавноста

Пронајдете не на следниве мрежи: