Фото: „Најгора“: Погледнете ја Наташа Беквалац во топлес!

Loading...

Наташа Беквалац новата песна “Најгора” ја најави со провокативна слика на која позира без облека, а воедно ја разбранува фантазијата на обожавателите и на Инстаграм. Новосадската барбика новиот сингл ќе го претстави во ревијалниот дел на музичкото натпреварување „Х фактор“, каде што милиони гледачи ќе имаат можност да уживаат во нејзиниот секси перформанс.

По синглот, Беквалац наскоро планира да објави нов албум, за кој нагласи дека ќе содржи нејзини автобиографски песни, а со оглед на тоа дека неодамна раскина со моделот Владимир Вуксановиќ, многумина претпоставуваат дека тагата ја преточила во песните. Новосадската барбика новиот сингл ќе го претстави во

loading...
Loading...