Фото: Наташа Беквалац без гаќички и градник

Loading...

Беквалац минатата недела на голема радост на публиката, пееше во тесен фустан под кој јасно се гледаше дека не носи долна облека.Дали поради жештината на сплавот или поради некоја друга причина, Наташа Беквалац на неодамнешниот настап во Белград се појавила во фустан под кој не носела гаќички ниту градник!
Публиката била воодушевена кога видела дека пејачката нема долна облека на себе, но Наташа сепак успеала да не покаже повеќе, и иако многумина се надеваа, успеа да ги смири „немирните“ гради и да ги спречи да излезат од претесниот фустан.
За време на настапот, кога некој од публиката и понудил бакшиш од 100 евра, Наташа рекла: „Немојте да ја плаќате песната со сто евра, јас пеам од љубов“.

 Дали поради жештината на сплавот или поради некоја друга причина, Наташа Беквалац на неодамнешниот настап во Белград се појавила во фустан под кој

loading...
Loading...