Фото: Наташа Беквалац и Јелена Карлеуша во двобој: Која има посекси задник?

Loading...

Откако Наташа Беквалац, го истакна својот задник во новиот спот за песната „Болесно те волим“, ништо по кусо не остана ни легендарнате Јелена Карлеуша!Пејачката Јелена Карлеуша повторно ги шокирала сите корисници на социјалните мрежи. Јелена прикачи кадар од „бакдроп“ за песната „Манијак“. Станува збор за видео кое публиката сè уште не го видела, но после овој провокативен кадар, веројатно многу мажи ќе посакаат спотот што е можно побргу да излезе на виделина.

А до тогаш, на вас е да пресудите која од двете згодни пејачки има подобар задник – Јелена Карлеуша или Наташа Беквалац, која својот задник го истакна во новиот спот за песната „Болесно те волим“.Пејачката Јелена Карлеуша повторно ги шокирала сите корисници на социјалните мрежи. Јелена прикачи кадар од „бакдроп“ за песната &bdquo

loading...
Loading...