Фото: Не плашете се – Вака изгледа Сека Алексиќ кога ќе стане од спиење!

Loading...

Фолк пејачката Сека Алексиќ е уште една од редицата ѕвезди која пред своите фанови го покажа своето вистинско лице.Пејачката минатата седмица ни ја претстави новата фризура, а овој пат не се двоумеше да прикачи фотографија без шминка на социјалните мрежи. Таа откако се разбудила и ги отворила очите веднаш се фотографирала и ја прикачила фотографијата на социјалните мрежи.
Погледнете како изгледа Сека на следната страна:

 
Пејачката минатата седмица ни ја претстави новата фризура, а овој пат не се двоумеше да прикачи фотографија без шминка на социјалните мрежи. Таа от

loading...
Loading...