Фото: Ники Минаж си ги покажа бујните гради

Loading...

Американската музичка ѕвезда Ники Минаж, позирала полугола, каде што на сликата јасно се гледаат нејзините бујни гради кои се покриени само со нејзините раце. 
Минаж ги израдува своите фанови со оваа фотографија, која дефинитивно не и е прва фотографија каде што ги покажува своите бујни делови од телото. 
Таа пред неколку месеци на својот Твитер профил објавила фотографија на која го покажува својот гол и заводлив задник. 
Американската музичка ѕвезда Ники Минаж, позирала полугола, каде што на сликата јасно се гледаат нејзините бујни гради

loading...
Loading...