Фото: Николија навлечена на кокаин, пуши трава и се бакнува со девојки!

Loading...

Николија Јовановиќ навлечена на дрога! Атрактивната ќерка на Весна Змијанац и од неодамна пејачка уживала во лудориите во еден стан…Николија Јовановиќ навлечена на дрога! Атрактивната ќерка на Весна Змијанац и од неодамна пејачка уживала во лудориите во еден стан. Се бакнувала со 3 девојки, пушела трава и шмркала кокаин. И пред да се започне со негативни коментари, да појасниме дека сето тоа е глума за потребите на спотот  „ Miss C. O. K. E “ на групата The Hupe. Николија без двоумење ја прифатила понудата да заигра во овој нискобуџетен видео клип, кој е снимен за еден ден.

– Не шмркам кокаин, се во спотот е лажно, а јас добив ангажман како модел. Немаше ни кокаин, ни марихуана, туку само шеќер. Се беше глума. Моите другари направија песна и многу ми се допаѓа, уште додава:

 

„Немојте ни случајно да ставите некој лош наслов, тоа е се глума ништо не е вистинско.“
Николија често посетува забави и знае да се напие по некоја чашка, но досега никогаш не се однесувала на начинот на кој е претставена во спотот.
Во секој случај доколку некогаш би сакала да го промени своето занимавање, како актерка дефинитивно одлично би поминала.

Доколку сакате да ја видите Николија без градник направете го тоа на следниот ЛИНК.
Какви момци сака оваа жешка девојка погледнете на следниот ЛИНК.Николија Јовановиќ навлечена на дрога! Атрактивната ќерка на Весна Змијанац и од неодамна пејачка уживала во лудориите во еден стан. Се бакнувала с

loading...
Loading...